Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Hızlı Saç Uzatma Formülleri

Hızlı Saç Uzatma Formülleri

Birçok bayanın yıllardan beri estetik ve sağlık açısından en büyük sorunlarından biridir saç dökülmeleridir. Yine her zaman olduğu gibi doğanın sunduğu mucizelerden faydalanmak bu soruna çare olacaktır. Hiç bir kimyasal bakım ürününün veremediği sonucu bu muhteşem formül ile kazanmış olacağız. Saçlara ihtiyacı olan canlılık, parlaklık kazandırır ve dökülen saçların yerine yenisi gelir. Bu anlamda hızlı saç uzatma yöntemleri bitki kaynaklarıyla değer kazanıyor. Saçlarımızı kullandığımız boya ve sık renk değiştirme, stres, sigara ve saçın yapısıyla alakalı durumlar saçlarımızın dökülmesine neden olurlar. Bu da bizleri endişeli olmaya iter. Saçlar kadınlar için çok önemlidir ve estetik unsurudur.

Saç Uzatan Bitkisel Karışımlar

1 tutam ısırgan otunu 750 ml. suya koyup 5 dakika kısık ateşte haşlayalım. Haşlandıktan sonra soğumaya bırakalım ve süzelim. Isırgan otu ile temiz saçlarımızı yıkayalım. Yıkadıktan sonra 1 saat bekleyelim. Ardından ılık su ile yıkayıp saçlarımızı kurulayalım. Saçlara parlaklık, canlılık kazandıran ısırgan otunu ayda 1 kere kullanarak saç uzatma kürlerinden yararlanabiliriz. Saçlarımızın hacim kazandığını ve mükemmel bir şekilde güçlendiğini göreceğiz. Bu bakım aynı zamanda saç dibi kuruluğundan dolayı oluşan kepeklenmeyi önleyecektir.

Saç Uzatan Isırgan Kürü

Isırgan otu kürü mutlaka yapılması gereken bir bakım kürüdür. Çünkü saçların beslenmesi ve uzaması için köklerinin beslenmesi gerekiyor. Ne kadar sağlıklı olursa o kadar çok saç çıkar. Nasıl çiçeği beslersek ve sularsak, aynı şekilde yeni dikilen bir meyve ağacına istediği bakımı verirsek bize bol meyveler verir. Aynı şekilde saçlarda canlıdır ve özenilmeye ihtiyacı vardır. Hacim, canlılık ve yeterince parlak saçlar için kesinlikle saç uzatan ısırgan otu mucizesinden faydalanmak gerekiyor.

 

Bir Önceki Yazımız Olan Cildi 10 Yaş Gençleştiren Mucize Maskeler Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ