Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Düğün Hazırlıkları Lİstesi

Düğün Hazırlıkları Lİstesi

Düğün yapacak kişilerin yapması gereken oldukça fazla hazırlık bulunmaktadır. Bu hazırlıklar arasında gelinlik seçimi, damatlık seçimi, davetiye seçimi, düğün salonu seçimi, nikah memuru başvuruları, sağlık ve hastalık kontrolleri aşaması, düğün arabası seçimi, çiçek seçimi, gelin çiçeği seçimi, düğün organizasyon seçimleri ve diğer birçok seçim başarılı bir şekilde yapılabilmektedir.

Gelinlik ve damatlık seçimleri için bir moda evi ile çalışmak mümkün olsa da kişilerin kendi istek ve çalışmaları daha önemli olabilecektir. Çünkü kişiler bazı moda evinin tasarımlarını beğenmeyebilirler.  Bu nedenle de bu tür kıyafetlerin seçimlerini kişiler birçok yere bakarak yaptıklarında bulmaları daha hoş olabilmektedir. Düğün salonu seçerken de kişilerin yakınlarındaki düğün salonlarını seçmeleri daha önemli olabilmektedir. Düğün arabası seçimi işleminde de gelinin fikri alınabilmekte ve araba o fikirler doğrultusunda seçilebilmektedir.

Aşağıdaki resimler arasında sizler için oldukça fazla öneri ve düğün hazırlıkları listesi bulunmaktadır. Onları inceleyerek hem fikir sahibi olabilir hem de kendi tercihleriniz arasına bu listedeki bilgileri de ekleyebilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Düğün Fotoğrafçınıza Sormanız Gereken Sorular Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ