Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Bebek Örgü Şapka Modelleri

Bebek Örgü Şapka Modelleri

Bebeklerin soğuktan çok hızlı bir şekilde etkilenip hasta olabileceğini hepimiz düşünebilmekteyiz. Bu tür hastalıkların bebeğimizi bulmaması ve soğuk havalarda bebeğin kafasını, gövdesini ve diğer uzuvlarını korumak amacıyla bebeklerin de bir takım koruma kıyafetleri giyilmesi gerekmektedir. Özellikle baş ve boyun kısmı bebeklerin mutlaka korunması gereken bölgeler arasında yer almaktadır. Bu bölgelerin soğuktan zarar görmemesi için ise bebeklerinize atkı, bere, şapka gibi kıyafetleri mutlaka kullandırmanız da gerekmektedir.

Bebeklerin kullanmış olduğu şapka, atkı ve eldivenlerin anneannelerinin veya babaannelerinin el emeği vererek örmesi ise oldukça önemlidir. Çünkü bu tür el örgüsü kıyafetler hem manevi açıdan hem de bebeklerin cilt sağlığı açısından oldukça önemli olmaktadır.

Fabrika üretimi kıyafetlerden daha çok el örgüsü olan kıyafetler bebekler için sağlıklı olabilmektedir. Aşağıdaki kıyafet ve tasarım resimler arasında istediğiniz ve işinize yarayabilecek her türlü bebek örgü şapka modelleri yer almaktadır.

Bir Önceki Yazımız Olan Bayan Saat Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ