Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Estetik Yaptırmadan Kalça Büyütme Hareketleri

Estetik Yaptırmadan Kalça Büyütme Hareketleri

Kadınların yuvarlak ve dik kıvrımlara hakim kalçalara sahip olma güdüsü vazgeçilmezdir. Bu nedenle on binlerce kadın estetik olmak için ameliyat masasına yatmayı göze alırlar. Evde basit egzersizleri düzenli olarak uygulayarak kalça büyütme hayallerini gerçekleştirebilirler. Bu anlamda estetik kaygısı yaşayanlar için en vazgeçilmez hareketler olacaktır. Belirgin vücut hatları çerçevesine dahil olan kalçalar sadece birkaç ay içinde yassı ve düz görünümünden kurtulup, istenilen yuvarlaklığına sahip olmaya başlayacaktır. Tıpkı Latin kadınlara has yuvarlak kalçalara bu hareketleri uygulayarak ulaşabileceksiniz.

Squat ile Kalça Büyütme

Evde spor salonuna gitmeden kıvrımlı, yuvarlak ve muhteşem görünümlü kalçalara kavuşmak oldukça kolaydır. Kollarınızı öne doğru uzatarak dizlerinizin üzerine çökün ve tekrar kalkın. Bu hareketi yaparken kalça dışarıda, göbek içeride olmalıdır. Sabah 25, akşam 25 defa toplam 50 tekrar yaparak hareket uygulanmalıdır. Sadece 1 ay gibi kısa bir sürede squat ile kalça büyütme yöntemi geliştirmiş olacaksınız.

Egzersiz ile Kalça Büyütme

Doğru egzersizleri uygulayarak hayallerinizdeki kalçalara kavuşmuş olacaksınız. Yere sırt üstü uzanın ve bacaklarınızı 90 derecelik açı ile yukarıya kaldırıp bisiklet hareketi yapın. Bu hareketi tekrar edebildiğiniz kadar edin. Bu sayede egzersiz ile kalça büyütme hareketleri hakimiyetini kazanmış olacaksınız. Üstelik sadece kalçalarınız değil, basenlerinizde çalışacak ve şekle girmeye başlayacaktır.

Kalça Büyüten Köprü Hareketi

Çok eskiden beri bilinen köprü hareketi ile, kalçalarınızı sıkılaştıracak ve büyümesini sağlayacaksınız. Topuk arasının 5 cm kalacağı şekilde yere sırt üstü uzanın ve yukarıya doğru kalkın. Popo kaslarınızı sıkın ve tekrar aynı pozisyona geri dönün. 20 defa tekrar edeceğiniz bu hareket sayesinde; yuvarlak, sıkı ve kalkık popo kıvrımlarına sahip olabilmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu hareket birçok kasın aynı anda stabil çalışmasını sağlayarak, kontrol altına alır. Şekil vererek kasların yapılanmasını sağlar.

Diğer bir hareket ise popoyu sıkmak olacaktır. Son derece faydalı olan kalça sıkma egzersizi günde 50 defa tekrar edilmelidir. Bu sayede kaslar koordine bir şekilde çalışacak, sıkılaşmasını sağlayacaktır. Kalçalar kaybetmiş olduğu elastikiyet özelliğini yeniden kazanacaktır.

Bir Önceki Yazımız Olan Estetiksiz Burun Küçültme Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ