Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Erkekler Kadınlarda Neye Dikkat Eder

Erkekler Kadınlarda Neye Dikkat Eder

Bazen ne olursa olsun ‘o’ erkeğin sizi asla farketmeyeceğini düşünürsünüz.

Peki!

Erkeklerin,  kadınlarda  dikkat ettiği  şeyleri hiç merak ettiniz mi?

Bu  gizemli sorudan ilham aldık ve erkeklerin en çok neye dikkat ettiklerini sıraladık. Listede en yaygın bilinen şeylerin yanı sıra bugüne kadar hiç tahmin bile etmediğiniz detaylar da var.

Erkeklerin kadınlarda en çok dikkat ettiği şeyler.

Erkekler  Kadınlarda Neye Dikkat Eder

Gülümseme

Bu gayet açık. Gülüşünüz onu kendine çekmeli, dişleriniz ve dudak hareketleriniz onu ondan almalı. Güzel ve samimi bir gülümseme, erkeklerin kadınlarda dikkat ettiği en önemli şeylerin başında geliyor.Bazen gülümsediğinizde göz çevreniz kırışır. Çoğu erkek bunu fark eder ve sizin rahat ve eğlenceli olduğunuz sonucunu çıkarır.

Harika dans figürleri

Dans edebiliyorsanız erkek için, fiziğine güveniyor, iyi vakit geçirmeyi biliyor ve birkaç çılgın hareket yapmaktan korkmuyorsunuz demektir. Yani eğlence pistinde havalı ve yapmacık olmayın. Unutmayın eğlenceli ve cesur kadınları erkekler kesinlikle fark ederler.

Bacaklar

Erkeklerin  çoğunun uzun bacaklı kadınlardan hoşlandığını biliriz. Fakat uzun bacaklarınız yoksa sakın üzülmeyin! Onu etkileyebilmek için farklı yöntemler kullanabilirsiniz.

Saç

Erkekler bir kadının ilk olarak yüzüne bakar.Kuaför koltuğunda geçirdiğiniz vakitleri hiç de zaman kaybı olarak düşünmeyin.Erkekler saçınızdan güzel olup olmadığınızı anladığını söylüyor.  Ayrıca aşırı yapılı durmayan, doğal ve mis gibi şampuan kokan saçlara erkekler dayanamıyor.

Stil

Erkeklerin kıyafetlerle ilgili  hiçbir alakası olmadığını düşünmeyin. Kulağa tuhaf geliyor olabilir ama erkekler kadınların stillerine de çok dikkat ediyor. Yapılan araştırmalarda erkeklerin cesur giyinen kadınlar yerine en çok klasik stile sahip olanları beğendiği ortaya çıkmış.Sahtelikler erkekleri çok cezp etmez. Takma kirpikler, postijler erkekler için itici detaylardır. Stiliniz, sizin hakkınızda pek çok şey ifade edebilir. Bu sebeple kıyafet seçerken çok dikkatli olmalısınız.

Arkadaş çevreniz

Arkadaşlarınız erkeğin ilk gözleminde büyük rol üstlenirler. Sizin yanınızda patavatsız hareketler yapıp, saçma sapan konuşan arkadaşlarınız varsa inanın öyle olmasanız bile sizi itici bullacaktır. Tam tersi  samimi ve harika vakit geçirdiğiniz grubunuz varsa o zaman sizin iyi  ve samimi biri olduğunuzu düşünecektir.

Bir Önceki Yazımız Olan Erkeği Kendine Bağlama yöntemleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ