Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Duvak Şekilleri

Duvak Şekilleri

Duvak, gelinlerin kullanmayı tercih ettiği ve düğünde oldukça önemli bir role sahip olan bir aksesuar olmaktadır. Duvaklar, gelinlik tasarımlarına göre çeşitlilik gösterebilmektedir. Bazı duvaklar tül gibi özel malzemelerden yapılırken bazı tüller ise birçok farklı malzeme kullanılarak geline yakışacak bir şekilde tasarlanıp üretilmektedir. Böylece çeşitlilik sağlanmakta ve gelin adaylarının hiç istemediği diğer gelin adayları ile aynı kıyafeti giyme durumu da görünmemektedir.

Duvaklar, genel olarak beyaz renkte tercih edilmiş olsa da yörelere ve bölgelere göre oldukça fazla renk seçimleri de yapılabilmektedir. Örneğin, doğu yörelerinde kırmızı başta olmak üzere oldukça fazla duvak çeşidi görmek mümkün olabilmektedir. Çeşitlilik oldukça güzel ve kişiyi mutlu sona götürebilecek olayların başında gelebilmektedir.

Aşağıdaki resimler arasında oldukça fazla ve farklı duvak çeşitlerini görebileceğiniz gibi, birbirinden bağımsız oldukça güzel ve son teknoloji modern tasarımlara bağlı olan işlemleri görmeniz de mümkün olabilmektedir.

Bir Önceki Yazımız Olan Duvaklı Gelinlik Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ