Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

David Tutera Gelinlik Modelleri

David Tutera Gelinlik Modelleri

Düğün tasarımcısı olan ve bu alanda oldukça fazla eserini ortaya koymuş profesyonel bir kariyer sahibi David Tutera tarafından piyasaya oldukça fazla, değişik ve modern gelinlik modelleri eklenmiştir. Bu kişinin tasarımlarını gördüğünüzde genel olarak oldukça fazla beğenebilecek ve günlük gelinlik görüntülerinden pek fazla uzaklaşabileceksiniz.

David Tutera Gelinlik Modelleri kısa ve uzun birbirinden oldukça farklı tasarımla yer verebilmektedir. Bu tür gelinlik modelleri genel olarak yurt dışındaki kültürlere göre tasarlanmış olsa da ülkemizde de oldukça modern kişilerin kullanabileceği tarzda gelinlik tasarımları sizler için sunulmaktadır. Sizlerde bu parlak beyaz ve kapalı beyaz renklerde olan gelinlik modelleri ile düğünde kendinizi canlı bir şekilde gösterebilir ve başarılı bir şekilde gösterebilirsiniz.

Aşağıdaki resimler arasında oldukça fazla ve birbirinden farklı derecede üretilmiş olan gelinlik modelleri sizlere sunulmuştur. Sizlerde bu tasarımı inceleyerek düğünde hangi gelinliği giyeceğinizin kararınıza varabileceksiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan 2017 Damatlık Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ