Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Çocuk Saç Modelleri

Çocuk Saç Modelleri

Bazı bebeklerin doğar doğmaz oldukça fazla sacı olmalarına rağmen, bazı bebekler ise dünyaya gözlerini kel olarak açabilmektedir. Genel olarak bebeklerin birkaç aylık olduklarında saçları oluşmakta ve hızlı bir şekilde uzamaktadır. İlk zamanlarda bebeğin kafasının zarar görmemesi için saçlar kesilmemekte ve saç kesilmesi için daha sonralarda bir tarih seçilerek kesim işlemleri gerçekleşmektedir.

Bebeklerin saçları kesilmeye başlamasından sonra ve saçları sertleştikten sonra bir takım bebeğe has tasarımlar ortaya çıkabilmektedir. Bu tasarımlar bebek için oldukça önemlidir çünkü şimdi sahip olduğu saç modelleri gelecekte onların kafasında aynı şekilde olacak ve bir daha belki de saç çıkış yerleri aynı kalacak.

Çocukların saç modelleri ile ilgili olarak pek fazla seçenek bulunmamaktadır. Çünkü çocukların saçları oldukça ince tellere sahip olmaktadır. Bu ince tellere sahip olan saçlara müdahale edilmesi pek mümkün olmamaktadır.  Aşağıdaki resimlerde hem kız hem de erkek bebeklerin saç modelleri ile ilgili resimler bulunmaktadır. Onları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Bayan Saat Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ