Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Casablanca Bridal Gelinlik Modelleri

Casablanca Bridal Gelinlik Modelleri

Gelinliklerin tasarımı genç kadınların fikirleri de alınarak oldukça güzel bir hal alabilmektedir. Gelinlik tasarımları birçok farklı renkte ve tasarımda görebilmek mümkün olabilmektedir. Bu tasarımlar uzun veya kısa olabileceği gibi birçok farklı renkte de gelinlik tasarımı görebilmek mümkün olabilmektedir. Gelinlikler, kişinin üzerine güzel bir şekilde olabileceği gibi, bazı gelinlik kesiminin geniş olması nedeniyle de genç kadınların ölçüsü alınarak gelinlikler revize edilebilmektedir.

Gelinlikleri beğenen ve tercih alan kişiler aynı zamanda birçok aksesuarı araştırmaya da başlamaları gerekmektedir. Bu tür aksesuarların tasarımı ve düzenlenmesi de gelinlik ile kombinlenmesi gerekmektedir. Gelinlik alırken yanı sıra; eldiven, takı, çanta, ayakkabı gibi aksesuarları gelinlik tasarımlarına uygun bir hale getirerek oldukça büyük uyumlar sağlanmakta ve düğünde oldukça dikkat çekici bir hal de alınabilmektedir.

Aşağıdaki resimler arasında oldukça fazla gelinliğin yanı sıra Casablanca Bridal Gelinlik Modelleri yer almaktadır. Bu modelleri inceleyerek ve inceleyerek kendi tasarım fikirlerinizi oluşturmanız mümkün olabilecektir.

Bir Önceki Yazımız Olan Carolina Herrerea Gelinlik Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ