Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Çankırı Gelinlik Firmaları

Çankırı Gelinlik Firmaları

Her yörenin kendine göre tasarım fikirleri ve ayrıcalıkları bulunmaktadır. Ülkemizde oldukça fazla ve farklı tasarım düşüncelerine sahip olan moda evi işletmecilerine rastlamak mümkün olabilmektedir. Moda evlerinde üretilmekte olan oldukça fazla ve farklı olan bu tasarımlarda olan moda evlerinde hem gelinlik hem de abiye bulabilmek mümkün olabilmektedir.

Ülkemizin her bölgesinde genç gelin adaylarının gelinlik tercihleri farklılık gösterebilmektedir. Bir takım gelin adayları kapalı gelinlikleri tercih ederken büyük şehirlerde yaşamakta olan oldukça fazla gelin adayı ise dekolteli ve değişik tasarım fikirlerine önem verebilmektedir.

Ülkemizin birçok bölgesi gibi İç Anadolu’da yer almakta olan bir şehir olan Çankırı’da da oldukça fazla ve değişik tasarım fikirleri olabilmektedir. Sizlerde bu tasarım fikirlerini görmek için aşağıdaki resimleri inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Aşağıdaki resimler aklında moda ile ilgili fikir sahibi olmayan kişilere de rehberlik verebilecektir. Sizlerde seçimlerinizi ve tercihlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yapabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Çanakkale Gelinlik Firmaları Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ