Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Bliss Monique Lhuillier Gelinlik Modelleri

Bliss Monique Lhuillier Gelinlik Modelleri

Günümüzün gelinlik piyasasına baktığımızda oldukça fazla firmanın gelinlik tasarımı yaptığını ve gelinlik ile ilgili çalışmalarda bulunduğunu görebilmekteyiz. Bunun en büyük nedenleri arasında ise gelişen ülkelerde bir günde onlarca hatta yüzlerce kişi evlenebilmektedir. Gelinlik ihtiyaçları da bu evlenen kişilere oranla artabilmekte ve oldukça ihtiyaç bulunabilmektedir. Ayrıca gelin adaylarının gelinlik modellerini kolay kolay tercih etmemesi ve bir takım sorunlar çıkarması da moda evlerini daha çok tasarım yapmaya ve tasarım bulundurtmaya yönlendirmektedir.

Ayrıca yerli tasarımları beğenmeyen gelin adayları yurt dışında üretilmiş ve tasarlanmış kıyafetleri de tercih edebilmektedir. Bu tercihlerin en büyük nedenleri yurt dışında tasarlanan bir takım gelinlikleri ünlü şarkıcı ve ünlü oyuncularında tercih etmesiyle bağlantılı olmaktadır.

Aşağıdaki resimler arasında gelin adaylarına özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş onlarca gelinlik modeli ve Bliss Monique Lhuillier gelinlik modelleri bulunmaktadır. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek başarılı bir şekilde gelinlik seçiminizi yapabilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Boncuk Takı Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ