Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Bebek Şapka Modelleri

Bebek Şapka Modelleri

Bebekler soğuk günlerde oldukça üşümekte ve vücut ısısı oldukça hızlı bir şekilde düşmektedir. Düşen vücut ısısı ve haliyle üşümelerini engellemek amacıyla bebeklere bir takım aksesuarlar ve kıyafetlerin giydirilmesi gerekmektedir. Bu kıyafetler ısıyı geçirebilen ancak ısıyı içerde fazla tutmayan kıyafetler olması gerekmektedir. Çünkü yeni doğan bebekleri ve altı aydan küçük bebekleri fazla sıkmamak ve vücut ısısını çok fazla yükseltmeyecek kıyafetler tercih edilmelidir.

Bunun nedeni ise bu bebeklerin havale geçirme şanslarının oldukça yüksek olmasından kaynaklanmasıdır. Havale geçiren bebeklerin büyük sorunlarla karşılaşacağını ve bu sorunların geri dönüşü olmadığını düşünürsek kıyafetlere dikkat etmemiz gerektiğini sizlere belirtebiliriz.

Aşağıdaki resimler arasında bebeklerinize zarar vermeyecek ve onların vücut ısısını başarılı bir şekilde koruyabilecek kıyafetler eklenmiştir. Eklenen bu kıyafetleri inceleyerek sizlerde kıyafetler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve hangi kıyafetlerini bebeklerinize seçeceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aşağıda ayrıca bebek şapka modelleri de sizler için eklenmiş ve listelenmiştir.

Bir Önceki Yazımız Olan Bebek Örgü Yelek Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ