Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Bebek Örgü Hırka Modelleri

Bebek Örgü Hırka Modelleri

Yeni doğan bebeklere ilk zamanlar tulum ve türevi kıyafetleri giydirilmekte ve diğer kıyafetlerin giydirilmesi için bebeğin biraz gelişmesi beklenmektedir. Çünkü bebek ellerinde eldiven olmadığı takdirde tırnakları ile yüzünü çizebilir hatta gözünde kalıcı hasarlara bile yol açabilir. Bu nedenle bu tür kıyafet seçimleri bebek birazcık geliştiğinde seçilmesi daha uygun ve önemli olmaktadır.

Bebekler için üretilmekte ve dikilmekte olan örgü kıyafet modellerinin birçoğunda bebeklerin elleri bağlanmadığı için bu tür kıyafetlerin ileride kullanılması gerekmektedir. Bu da hem bebeğin sağlığını koruyacak hem de bebeği oldukça güzel tutacaktır. Örgü modellerinde birçok renk bulunmaktadır. Renkler sonradan değişmemekte ancak kıyafetlerin tasarımına eklemeler yapılabilmektedir. Örneğin birkaç taş, boncuk ve benzeri şeyler kişiyi oldukça şık göstermektedir.

Aşağıdaki resimler arasında birçok bebek örgü hırka modelleri yer almaktadır. Sizlerde bu hırka tasarımlarını ve modelleri inceleyerek oldukça başarılı bir şekilde bebeklerinize kıyafet tasarımı kombinleri oluşturabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ