Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Bebek Örgü Bere Modelleri

Bebek Örgü Bere Modelleri

Bebekler için tasarlanmış olan yüzlerce farklı tasarım bulunmaktadır. Bu tasarımlar arasında erkek bebeklere ya da kız bebeklere farklı tasarımlar bulunmaktadır. Bebekliğin ilk aylarında genel olarak erkekler ile kızlar aynı elbiseleri giymektedir. Genel olarak bebeklerin giymiş olduğu kıyafetler arasında tulumdan başka bir kıyafet yer almamaktadır. Bu nedenle çeşitlilik birkaç ay sonra başlamaktadır.

Bebek iki ya da üç aylık olduğu zaman yani biraz daha gelişmeye başladığı zamanlardan sonra erkek bebeklere pantolon gömlek gibi kıyafetler kız bebeklere ise elbise, etek ve diğer tasarımlar sunulmaktadır. Böylece bebekler hanım hanımcık ya da tam bir beyefendi gibi karşımıza çıkabilmektedir. Bebekleri oldukça tatlı ve şirin gösteren bu kıyafetleri tüm anne ve baba olmuş kişiler almak istemektedirler.

Aşağıdaki resimler arasında anlatmış olduğumuz bu tür özelliklere sahip olan birçok erkek bebek veya kız bebek kıyafetleri bulunmaktadır. Sizlerde bu kıyafetleri alarak bebeklerinizi oldukça şirin göstermeniz mümkün olabilir.

Bir Önceki Yazımız Olan Bayan Yazlık Bluz Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ