Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Bebek Çorap Modelleri

Bebek Çorap Modelleri

Bebekler için üretilmiş kıyafetler genelde bebekleri daha şirin gösterecek ve bebeklerin konuşmamasından dolayı da onlar konuşuyormuş gibi kıyafetlerine konuşma baloncukları koyulmuş kıyafetler yer almaktadır. Bu kıyafetler genel olarak yeni doğan bebekler için değil de 6 aylık bebekler ve sonrası için üretilen kıyafetlerde yer almaktadır. Bu kıyafetler ile bebeğin anne ve babası da oldukça keyif duymakta ve bebekleri ile daha çok zaman geçirmeleri de mümkün olabilmektedir.

Ayrıca yeni doğan bebekler için tasarlanmakta olan kıyafetler arasında da birçok değişik tasarım son zamanlarda dikkatimizi çekmektedir. Dikkat çekmekte olan kıyafetlerin birçok rengi olabileceği gibi en çok tercih edilen kıyafetlerin renkleri ise kırmızı, mavi ve sarı renkler olmaktadır. Genel olarak bebeğin cinsiyeti belli olmadığında tulumlardan çoraplara kadar sarı renk tercih edilebilmektedir.

Aşağıdaki resimler arasında birçok bebek çorap modelleri yer almaktadır. Sizler de bu fotoğrafları inceleyerek tasarım fikirlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Bir Önceki Yazımız Olan Bebek Elbiseleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ