Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Bebek Bere Modelleri

Bebek Bere Modelleri

Bebeklerin kafası ve diğer organları yetişkin insanlara göre daha zayıf ve daha hassas olmaktadır. Bu nedenle de hem yazın hem de kışın bebeklerin kafasının kapalı olması ve soğuk havalardan korunması gerekmektedir. En ufak bir mikrop ile tanışma anı yaşayan bebekler direk hasta olabilmektedir. Çünkü kazanılmış bağışıklıkları henüz olmayan bebekler, bu sayede bağışıklıklarını da geliştirmektedir.

Yeni doğan bebekler genel olarak tulum takımı giymektedir. Ancak dışarıda mutlaka mont, hırka ve yelek giymesi gereken bebeklerin anneleri tarafından yeteri kadar korunduğunu sizlere söyleyebiliriz. Bebeklerde kıyafet seçimi oldukça önemli olduğu için annelerin veya babaların kıyafet seçtikleri sırasında bazı ayrıntılara dikkat etmesi gerekir. Hızla büyümeye uygun olan bebeklerin, kıyafetler tarafından sıkılması veya dar kıyafetlerin seçilmesi onların büyümesini olumsuz yönde etkileyecektir.

Aşağıda birçok bebek beresi ve bebek bere modelleri yer almaktadır. Sizler de inceleyerek fikir sahibi olabilir ve bebeklerinize uygun bereleri seçebilirsiniz.

Bir Önceki Yazımız Olan Bayan Koton Bluz Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ