Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

Armine Gömlek Modelleri

Armine Gömlek Modelleri

Kadınların kışın giyecek pek fazla kıyafet seçenekleri olmasa da yazın oldukça fazla sayıda giyebilecekleri kıyafet modeli olmaktadır. Bu kıyafet modelleri arasında bluz, gömlek, t-shirt, penye ve diğer kıyafet çeşitleri yazın giymeye uygun olmaktadır. Ayrıca yazın giyilecek birçok kıyafetin onlarca farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Yazın daha çok açık renkler tercih edilse de diğer renklere ait kıyafetler de üretilmektedir.

Abiyelik olarak kullanılan kıyafetler daha çok kıyafetin alt kısmı ile uyumlu renkler olmaktadır. Ancak siz bu iki parçayı farklı yerlerden almayı tercih ederseniz bu uyumları sizin sağlamanız ve renk uyumları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Böylece renkler arasındaki uyumu hızlı bir şekilde sağlayarak modaya uygun birer kişi olarak gitmek istediğiniz yerlere gidebileceksiniz.

Aşağıdaki resimler arasında yazın daha çok giyilmeyi tercih edilen armine gömlek modelleri bulunmaktadır. Bu modelleri inceleyerek ve görüntüleyerek aklınızda yeni tasarım modellerinin oluşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bir Önceki Yazımız Olan Abiye Tesettür Eşarp Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ