Pembe.Org | Sosyal Kadın Sitesi

2017 Damatlık Modelleri

2017 Damatlık Modelleri

Gelin adaylarını oldukça fazla seçeneği olmasına karşın olarak damat adaylarının pek fazla tasarım seçeneği bulunmamaktadır. Damat adaylarının tek tercih yapabileceği nokta damatlığın hangi renk olacağıdır. Bunun haricinde herhangi bir tercih noktası bulunmamaktadır. Damatlık seçiminde erkekler, bayanlar kadar düşünceli olmamak ile birlikte damatlıklar genel olarak siyah olarak tercih edilmektedir. Son zamanlarda tercih edilmekte olan gelinliklere baktığımız zaman beyaz ve lacivert damatlıkların da oldukça fazla tercih edildiğini görebilmekteyiz.

Damatlıklar, kişinin üzerine oldukça net ve kaliteli bir şekilde oturmakta olan ve kişiye şıklık katmakta olan bir kostümdür. Bu tür kostümler, kişiye oldukça net ve olgun biri görüntüyü sunabilmektedir. Damatlıkların yanı sıra ufak işleme ve tasarım önerileri de damat adaylarını oldukça güzel ve karizmatik göstermeye yeterli olabilecek düzeydedir.

Aşağıdaki resimler arasında oldukça fazla ve farklı tasarımda damatlıklar sizler için sunulmaktadır. Sizlerde bu tasarımları inceleyerek damatlık konusunda kararınızı vermeniz mümkün olabilmektedir.

Bir Önceki Yazımız Olan Çorap Modelleri Başlıklı Makalemizi de Okumanızı Öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ